Світильники в стилі Лофт

За останні роки установка освітлення в стилі лофт набирає популярність по всьому світу. Такий стиль припав до душі багатьом людям завдяки поєднанню старовини і модерну. Загалом інтер'єрі присутні як грубі елементи, так і витончені.

Купити світильник в стилі Лофт за вигідною ціною в Україні

В інтернет-магазині "ЛюстраЛюкс" є величезний асортимент освітлювальних приладів різних колірних рішень. Ви зможете придбати відразу кілька світильників для всієї квартири, щоб створити гармонійну атмосферу. У стилі лофт оформляють приміщення кафе, бізнес-центрів, кінотеатрів.

Особливості світильників в стилі Лофт

Настінні і підвісні світильники Loft зазвичай виготовляються з металу. Зовнішній вигляд таких освітлювальних приладів позбавлений великої кількості декорацій. Однак поєднання індустріального стилю з сучасними деталями надає особливу родзинку інтер'єру.

Плафони часто мають металеву або скляну основу, проте іноді їх декорують каменем. Бюджетні варіанти в ряді випадків передбачають наявність пластмасових плафонів. У деяких моделях плафони і зовсім відсутня, що надає люстрі особливий вид. Ми гарантуємо бездоганну якість всіх виробів з каталогу незалежно від ціни.

Нерідко подібне освітлення в інтер'єрі використовується при наявності необхідності створити світловий акцент на будь-якій зоні в кімнаті. Деякі моделі закріплюються на спеціальних струнах, що дозволяє переміщати лампи в різні боки. Особливо часто настінні світильники Лофт набувають для кухні з метою оформлення робочих зон. До того ж плафони зручно чистити від пилу, різних слідів жиру.

Популярні різновиди світильників подібного типу:

  • • Стельові і підвісні люстри. Такі освітлювальні прилади часто мають один або кілька плафонів на металевому шнурі без будь-яких декоративних елементів.
  • • Точечні ліхтарики. Подібний варіант вигідно вписується в інтер'єр малогабаритних приміщень, дозволяє виділити певні зони.
  • • Торшери. Світильники такого типу можна встановити в будь-яке приміщення, в тому числі і на кухню, в дитячу, вітальню, коридор.
інтернет- магазині
освітлення в стилі лофт
go_up