Доставка по Україні перевізником

Доставка здійснюється за рахунок клієнта при оплаті замовлення накладеним платежом. Доставка  безкоштовна при замовленні на суму понад 1000грн. і його попередній оплаті за рахунком-фактурою.
Термін доставки замовлення до Вашого відділення пошти - 2-3 робочих дні з моменту отримання оплати. 
Для отримання товару при собі необхідно мати паспорт та номер ТТН.

*Послуга "накладений платіж" здійснюється на замовлення сумою від 1000 грн.

Доставка по Україні здійснюється за рахунок клієнта при сумі замовлення до 1000 грн.

Доставка по Україні на адресу здійснюється за рахунок клієнта з попередньою оплатою замовленого товару.

Термін доставки замовленого товару - 2-3 робочих дні. 

Для отримання товару при собі необхідно мати паспорт та номер ТТН.

Доставка за рахунок кліента (шляхом предоплати від 200 грн.) здійснюється при відправці/доставці торговых марок Bertozzi, Dalber, ReccagniAngelo, Preciosa, PikArt, Бамбук, Illuminati, Carlo de Santi, Alfa, ArtGlass, Viokef, Bohemia Ivele Crystal, Crystal Life, Crystal Lux, Brille, China, Jupiter, Luminex, Edylit, Italux, Kaja, Nervilamp, La lampada, Moretti, Mantra, Kolarz, Artemide, Linea Light, Fabbian, LampGustaf, LEDS.C4, Lifetime Motor( Hunter), Herstal, Masiero, Rabalux, Wofi Leuchten, Интерклас, Деревянные и кованые люстры, Globo. 

Самовивезення

Забрати товар можна в нашому Шоу Румі за адресою: м Київ, вул. Михайлівська, 22 Б, попередньо погодивши дату з менеджером.

 

Кур'єрська доставка по Києву та передмістю

Доставка безкоштовна при сумі замовлення понад 500 грн.

При сумі замовлення менше 500 грн. вартість доставки по Києву становить   50 грн .
Доставка габаритних товарів з розділів Дзеркала і Меблі здійснюється компаніями-перевозчкамі за рахунок клієнта.

Доставка проводиться з понеділка по неділю з 10:00 до 20:00.  У день доставки з Вами зв'яжеться співробітник компанії для підтвердження часу і адреси.

В разі відмови від доставленої продукції - необхідно сплатити вартість звичайної доставки (50 грн.).

При доставці по передмістю Києва вартість її становить   8 грн/км  від Київського КПП.

 

 

Доставка за рахунок кліента (шляхом предоплати від 200 грн.) здійснюється при доставці торговых марок Bertozzi, Dalber, ReccagniAngelo, Preciosa, PikArt, Бамбук, Illuminati, Carlo de Santi, Alfa, ArtGlass, Viokef, Bohemia Ivele Crystal, Crystal Life, Crystal Lux, Brille, China, Jupiter, Luminex, Edylit, Italux, Kaja, Nervilamp, La lampada, Moretti, Mantra, Kolarz, Artemide, Linea Light, Fabbian, LampGustaf, LEDS.C4, Lifetime Motor( Hunter), Herstal, Masiero, Rabalux, Wofi Leuchten, Интерклас, Деревянные и кованые люстры, Globo.

 

При отриманні замовлення обов'язково перевірте цілісність упаковки та вмісту і комплектацію. У випадки виявлення дефектів - зв'яжіться з нашими менеджерами. Претензії по механічних пошкоджень і комплектації приймаються під час отримання замовлення.