Виробники
за рейтингом за алфавітом

Люстра в наш час— не тільки прилад для освітлення, але і один з найважливіших атрибутів в інтер'єрі. Красива люстра завжди радує око, особливо господині квартири. Можна сидіти в кріслі і просто дивитися на стелю, крізь призму кришталевих підвісок, думаючи про щось своє. У нашому сучасному світі різноманіття люстр вразить уяву будь-якого покупця: форма, колір, матеріал, легко можна купити будь-яку вподобану люстру.

    На ринку компаній, що займаються продажем люстр, безумовним лідером багато років залишаються люстри чеських виробників  ARTGLASS. З XVII століття чеські люстри користуються незмінним попитом не тільки у королівських осіб, але і у звичайних покупців.

 &Nbsp;&Nbsp; Фірма   ARTGLASS ( Чехія)   пропонує зробити вибір на будь-який смак і ціну. Понад двадцять років дизайнери фірми розробляють різні форми для вишуканих люстр з знаменитого чеського кришталю Swarovski. У каталогах фірми налічується більше 1000 різних світильників. Форма люстр практично незмінна, використання у виготовленні підвісок із кришталю наповнить вашу кімнату всіма кольорами веселки. Крім скла, можна побачити в дизайні люстри метал, емалеві вставки, які органічно поєднуються з кришталевими елементами.

 

    Фірма бере активну участь в оформленні різних концертних залів, театрів, люстри від   ARTGLASS   мають у себе навіть королівські особи. Але все ж основний напрямок— це люстри  для   будинків. У нашому магазині   LustraLux  ви знайдете саме « свою » люстру. Можна зробити замовлення на люстру за вашим бажанням. Великі стельові люстри, маленькі настінні бра цієї фірми будуть радувати вас довгі роки, а іскристі від світла кришталеві підвіски піднімуть ваш настрій, адже погодьтеся — класика завжди в моді!

 

go_up