Представляємо вашій увазі продукцію найвідомішого виробника кришталю в Єгипті Asfour Crystal. Компанія готова запропонувати високоякісні кришталеві вироби, вироблені з кришталю з підвищеним вмістом оксиду свинцю. Asfour Crystal, маючи багаторічний досвід виробництва, розробив власну технологію виготовлення кришталевих виробів.

Якість виробів досягається за рахунок спеціально укомплектованої автоматизованої лінії виробництва, яка дозволяє моделювати огранювання кристалів і забезпечувати якість полірування. Кришталь, що містить свинець, після ограновування і полірування надає виробам, блиск, прозорість і незвичайне заломлення світла. Вироби Asfour Crystal легко витримують впливу навколишнього середовища.

Asfour Crystal є великим постачальником найширшого асортименту кришталевих виробів: світильників, декоративних кришталевих комплектуючих і прикрас, кришталевих підвісок, намистин, фігурок, стразів і імітованих каменів. Кристали Asfour Crystal дозволять втілити самі неперевершені фантастичні ідеї і стати прекрасним доповненням будь-якого інтер'єру.

Протягом багатьох років Asfour Crystal має всесвітню популярність, має величезний досвід і йде в ногу з часом , підтримуючи інновації та якість продукту. В даний час компанія Asfour Crystal є найбільшим міжнародним виробником і експортером на світовому ринку з виробництва виробів з кришталю. Asfour Crystal – справжня скарбниця яскравих і найчистіших кристалів в світі для втілення незліченної безлічі ваших ідей! Вироби виробництва Asfour Crystal ви можете вибрати і замовити в нашому інтернет-магазині. При відсутності товару, що сподобався можна зробити попереднє замовлення.

go_up