Виробники
за рейтингом за алфавітом

Фабрика BАBY Group вперше вийшла на ринки виробництва світильників і люстр в Італії, у другій половині минулого століття. Її продукти запам'ятовуються покупцям тонким добірністю і впізнаваним дизайном. Всі товари фабрики є втіленням класики і сучасності, а для виготовлення будь-яких, навіть самих дрібних, деталей вибираються матеріали вищої якості.

Для виготовлення такої продукції широко застосовуються різні види технології Be-ON, і саме це дозволяє сконструювати і красиво оформити світильник або люстру, а також спростити процес складання та демонтажу продукту. Також це надає ще одне чималу перевагу - доглядати за такою конструкцією дуже легко! До кожного світильника додається спеціальний документ, який є свідченням його автентичності, і гарантує високу якість і відповідність будь-яким стандартам Європи і всього світу.

У виготовленні таких світильників поєднуються вікове мистецтво і сучасні технології, і саме це відрізняє їх від інших фірм даної спеціалізації. Люстри і світильники Baby Group вражають своєю надзвичайною елегантністю, неповторною витонченістю і незрівнянним смаком виробника.

Для моделювання кожного примірника спеціально запрошуються найбільші дизайнери зі всього світу, і з їх допомогою фабрика створює щось незвичайне, що виходить за рамки звичайного розуміння.

Дані вироби створені для людей, які цінують все унікальне, незвичайне, оригінальне і надзвичайно красивий. Не кожна ординарна особистість візьметься придбати настільки унікальний продукт. Для цього потрібно мати хорошу фантазію, а головне - світильник повинен припасти вам до душі. Адже кожна люстра, кожен світильник BАBY Group це шедевр, як ніби-то створений грою світла і тіні, подувом вітру, бризками хвиль ... Це неймовірне поєднання тонких, вишуканих ліній і судин, кристалів і каменів. Це приголомшливе витонченість приковує все погляди, і потім їх дуже важко відірвати. Тому, якщо ви хочете вигідно підкреслити свою індивідуальність, свій бездоганний стиль і смак, а також вразити своїх гостей незвичайної краси видовищем, будь-який продукт цієї італійської фірми вам підійде. З ним вам буде комфортно і тепло на душі, а головне - світло!

go_up