BRAND EN VAN EGMOND (Нідерланди)

Виробники
за рейтингом за алфавітом

Історія бренду BRAND EN VAN EGMOND (Нідерланди) йде в 80-і роки минулого століття. Двоє талановитих художників - Вільям Бренд і Аннет Ван Егмонд - об'єдналися і створили власну студію по створенню ексклюзивних світильників. Ті, хто отримав вищу художню освіту при Амстердамської школі мистецтв, ці майстри є шанувальниками своєї справи, що дозволяє їм створювати вражаючої краси люстри, бра та інші освітлювальні прилади для:
• житлових приміщень (спалень, кухонь, ванних кімнат, коридорів);
• офісних та адміністративних кімнат різної площі;
• залів ресторанів, барів, кафе, бібліотек, концертних.

З чого це зроблено?
Дизайн світильників BRAND EN VAN EGMOND поєднує в собі крихкість підвісок з прозорого скла або кришталю з холодним металевим сяйвом міцних каркасів світильників. Поліровані і хромовані деталі, виготовлені на основі сталевий, прекрасно відображають штучне світло, що забезпечує яскравість освітлення. Це властивість доповнюється багатогранністю виконання скляних елементів, де кожна грань переливається і підсилює сяйво, привносячи в нього райдужні ноти. Поєднання таких якостей робить ці світильники оптимально придатними для великих приміщень в класичному стилі, де стеля прикрашена однієї, але дуже ефектною і ефективною люстрою.

Стилістика
Фантазійні переплетення деревних гілок, світло далеких зірок, морозне мерехтіння, аристократична витонченість і композиції з водяних бризок - такі епітети можна дати підвісним і підлогових світильників даного бренду. Однією з головних визначних рис даної марки є той факт, виконуючи освітлювальний прилад для стелі, автори обов'язково розробляють супутні йому предмети в тому ж стилі. Це можуть бути додаткові торшери, бра або варіації форми однієї і тієї ж люстри.
Великі вироби на ланцюгах 1,5-2 м, за жанровим виконання подібні з роботами Рембрандта, відмінно прикрасять і додадуть особливу урочистість галереям або залах з високими стелями. Невеликі люстри в силі хай-тек від BRAND EN VAN EGMOND створять затишну атмосферу над ресторанним столиком або барною стійкою. Ну а світильники« плаваючі свічки» (Європейський хіт і візитна картка майстрів), без сумніву, підхльоснуть уяву своїх володарів і допоможуть поетам або письменникам у творчій роботі. 
Фантастичний дизайн даної торгової марки не сплутати ні з яким іншим. Тому якщо ви хочете створити завершений і елегантний інтер'єр, нехай вартість робіт Бренда і Ван Егмонд не бентежить вас, адже ці вироби дійсно ексклюзивні.

go_up