Виробники
за рейтингом за алфавітом

Blitz (Німеччина)

На ринку електроосвітлювальних приладів важко просто закріпитися, а завоювати популярність споживачів ще важче. Це пов'язано з тим, що пропозиція в даній категорії товарів істотно перевищує попит. Сотні компаній виробляють тисячі моделей світильників і бра найрізноманітнішого дизайну, використовуючи всі мислимі матеріали. В такому «оточенні», щоб тебе помітили, необхідні неординарні конструкторські рішення і тонка маркетингова політика. У компанії Blitz зуміли домогтися і того і іншого.

Продукція компанії відноситься до категорії виробів економ-класу, тобто вона призначена для самого широкого кола покупців. Залучити людей до своїх виробів в даному секторі торгівлі можна поєднанням привабливої ​​ціни і прийнятної якості. Коли мова йде про німецьку компанію, яка випускає продукт для продажу в Європі і в усьому світі, то говорити про якість зайве. Зниження ціни в таких умовах можливо лише при широкому використанні передових енергозберігаючих технологій та продуманому збуті. Світильники Blitz відповідають всім європейським стандартам якості, їх відрізняє демократична ціна. Тому вони користуються постійним впевненим попитом.

Розробці модельного ряду світильників передувало глибоке вивчення купівельного попиту. Дизайнери компанії в своїй роботі врахували сучасні течії моди. Ними прийнята до уваги зростаюча серед європейських покупців потреба в продукції з чистих природних матеріалів. У той же час « німецька рука » проглядається в кожному виробі компанії. Це виражається в принципі « нічого зайвого », стриманості і точності всіх форм і ліній.

 

На виготовлення бра і світильників йдуть найрізноманітніші матеріали, часто в самому несподіваному поєднанні. Широко використовується метал і скло, деревина та текстиль, кераміка і кришталь. Модельний ряд бра і світильників великий. Він складається з багатьох колекцій, які дозволяють дизайнерам і оформлювачам повніше використовувати свій творчий потенціал.

go_up