Виробники
за рейтингом за алфавітом

Кришталеві світильники: доступна розкіш в інтер'єрі

Вироби з кришталю, нарівні з золотом і дорогоцінним камінням, здавна вважалися предметом благосостоятельності і багатства. Чехія - одна з перших країн, де обробка цього матеріалу перетворилася в окреме мистецтво. На міжнародний ринок поставляє якісні кришталеві світильники (Bydzov) Биджов - компанія з потужною виробничою базою і штатом талановитих дизайнерів, майстерно виконують цікаві проекти.

Світлотехніка з цього матеріалу не обов'язково представлена ​​в класичних формах. Креативні дизайнери змогли втілити в торшери, настільні лампи, бра, люстри (Bydzov) Биджов сміливі ідеї, змусили зазвучати по-новому цей звичний матеріал.

Чому світлотехніка з логотипом «Bydžov s.r.o.»?

  • Неповторний дизайн. Сліпучий блиск кришталевих чашок, заломлення світла, його розпад на всі кольори веселки, невагомість і витонченість або навмисна масивність багатоярусних моделей - безліч цікавих ідей знайшли відображення в варіативності форм, розмірів і наповнення.
  • Висока якість. Тільки метал в основі, надійні лакофарбові-матеріали для додання текстури та необхідного кольору арматурі, кришталь різної прозорості і міцності.
  • Доступна вартість. Сьогодні купити бра, люстри, торшери (Bydzov) Биджов з кришталю можна відносно недорого. Асортимент охоплює бюджетні моделі і елітні авторські роботи класу преміум.

Таїнство кришталевого справи

Світильники (Bydzov) Биджов - це симбіоз традицій обробки скла і його поєднання з металевими елементами. Саме скло служить основою для отримання кришталю з потрібними експлуатаційними характеристиками. Від кількості домішок до його базового складу залежать подальші властивості матеріалу.

При використанні простого скла неможливо досягти тієї гри світла і блиску, якої підкуповують вироби з кристалами кришталю. Матеріал відрізняється відсотком домішок, саме вони роблять його податливим до обробки. Типи кришталю детально описані в Директиві ЄС від 1969 де вказані процентні співвідношення добавок барію і свинцю. У світлотехніці використовують переважно свинцевий кришталь таких категорій:

  • 10% вмісту оксиду свинцю - кришталеве скло;
  • 10-24% - Хрусталіна або мало свинцевий кришталь;
  • 24% - кришталь;
  • 30% - високо свинцевий кришталь.

Чим вищий вміст свинцю, тим більше філігранна і тонка огранювання застосовна до виробів. Люстри (Bydzov) Биджов виготовлені з прозорого, висококласного кришталю відмінних властивостей заломлення променів природного та штучного світла.

Чеський виробник робить відступ від традиційності елегантних підвісок. В унісон трендам на колір і форму дизайнери за допомогою різних добавок роблять матеріал кольоровим і цікавим. Чорний, червоний, синій, зелений - відтінків безліч.

Кришталева світлотехніка сміливо змінює дизайн: до багатоярусних люстр з безліччю підвісок додані лаконічні підвісні, пріпотолочние моделі зі світлодіодними ріжками, точкові даунлайтери з витонченими декоративними краплями-кристалами та ін. Ви самі можете внести краплю креативності в дизайн - вибрати чашу для люстри, варіювати деталі різних форм і кольоровості.

Інтернет-магазин LUSTRALUX пропонує світлотехніку Bydzov відмінної якості з доставкою в Київ, Дніпро, Харків і більш віддалені регіони України. Тут ви можете недорого придбати світильники лаконічні моделі, де головна роль відведена геометрії і симетрії, або вишукані підвісні композиції флористичних мотивів для різних інтер'єрів - безліч рішень для втілення ваших дизайнерських ідей.

go_up