Виробники
за рейтингом за алфавітом

Який господині будинку, при вечірньому прийомі гостей не хотілося б з гордістю показати наскільки прекрасний і елегантний інтер'єр всього будинку , а особливо парадній зали. Так, звичайно, дизайн інтер'єру дуже важливий, але і речі присутні в ньому теж грають важливу роль, а іноді і повністю акцентують на собі всю увагу присутніх. Саме до таких розкішним аксесуарам і відносяться люстри і світильники Candieeros Castro (Португалія), які всім своїм присутністю кажуть, що такої розкоші гідні лише обрані. 
Приміщення, які декорують з використанням люстр Candieeros Castro (Португалія) виходять шикарними, так як інакше неможливо. Створюються інтер'єри, які можна охарактеризувати як "люксовий", тому що шик і блиск кришталевої люстри викликають захват і захоплення, серця завмирають від чудового блиску.
«Candieeros Castro» виробник цих чудово прекрасних люстр, випускає їх вже понад тридцять років. При цьому створює воістину геніальні шедеври, а деякі моделі по праву називають ексклюзивними. Але не так просто домогтися такого пишноти, в основі лежить наполеглива людська праця і якісні особливості:
Точне майстерність ювелірів з багаторічним досвідом;
Компетентність в обраній справі із застосуванням сучасних технологій;
Великий вибір шикарних примірників .
Люстри Candieeros Castro (Португалія) випускаються в своїй більшості в класичному дизайні, але прихильникам сучасної естетики можна знайти аксесуари до смаку. Але яким би не був вибір стилістики вироби, всі вони настільки величні і чарівні, що, мабуть, не знайдеться такої людини, яку люстри залишили б без емоцій. При виборі елегантною, яскравою і святковою моделі або зупинивши свій погляд на стримано таємничої моделі - вам завжди вдасться з її допомогою скласти акцент всього приміщення саме на ній.
З яких матеріалів вони зроблені:
Звичайно - золото;
Кришталь і множинні варіації страз від «SWAROVSKI »;
Скло в деяких моделях;
Латунь.
Основні критерії« Candieeros Castro »не зраджувати своїм основним стилем і гордість за свою історію. І, до речі, цей бренд завжди пізнаваний завдяки цим фірмовим рис. &Nbsp;
Необов'язково їх встановлювати тільки в королівському палаці (а вони цього гідні), ці твори мистецтва (так, так саме так їх потрібно називати) прикрашають велика кількість особняків , палаців, квартир, фойє дорогих готелів, фешенебельних ресторанів, закритих клубів для обраних і навіть в деяких церквах.
Люстри Candieeros Castro (Португалія) дуже часто використовуються багатьма провідними дизайнерами, які з їх допомогою реалізовують свої творчі ідеї. Тому що завдяки сучасним технологіям і різнобічної фантазії працівників компанії, моделі мають самі різні варіації в формі і комбінаціях.

Бренд налічує безліч колекцій, в яких часто зустрічаються моделі з ознаками флористики, квіти виготовляють за допомогою різнокольорових і яскравих кристалів і це робить їх просто казковими виробами! Але це не міф, а реальність і на неї варто поглянути, щоб урізноманітнити побут свого життя новим, приголомшливим придбанням.

go_up