Delux (Китай)

Виробники
за рейтингом за алфавітом
Delux (Китай)

Для оформлення гармонійного інтер'єру будь-якого приміщення квартири можна придбати недорогі, але якісні елементи для декоративного освітлення. Як їх будуть люстри і світильники Delux Китай. Фахівці припускають, що це якраз те, що саме потрібно власнику для оформлення будь-якого приміщення.

Вони можуть своїм застосуванням значно скоротити витрати замовника на оформлення будь-якого інтер'єру. Вони нітрохи не гірше європейських аналогів. Люстри Delux почали випускати з 1992 р. За 2-а десятиліття компанія «Delux» зайняла одне з кращих місць на світовому ринку приладів освітлення.

За цей період часу була виконана плідна робота. В результаті компанія досягла того, що покупці, бачачи товар для освітлення кажуть: « Недорого, якісно, ​​гідно! » Компанія зі своєю продукцією брала участь в міжнародних виставках. Так вона стала популярною!

А її продукція люстри і світильники Delux – справжній бренд нашого часу! Їх популярність зростає, це допомагає їм удосконалювати технології виготовлення продукції. Досягнувши висот, вони на цьому не зупинилися! Виробники постійно в пошуку творчих сучасних ідей по виготовленню продукції.

Продукцію від « Delux » характеризує широке застосування і визнання покупців. У каталогах компанії безліч продукції. Серед цього переліку є:

 • точені світильники для стелі;
 • пріпотолочние і підвісні люстри;
 • люмінесцентні світильники;
 • настільні світлодіодні лампи і торшери;
 • подсветкм для картин та гірлянд;
 • вуличні гірлянди;
 • світильники для садів і парків;
 • вуличні світильники і прожектори.

Це сучасні, економні світильники. Більшість моделей Delux оснащується світлодіодними лампами LED. Це найбільш екологічно чисті джерела світла. Для своєї продукції компанія застосовує різні види світлодіодних елементів власного виготовлення. Серед них є лампи розжарювання, енергозберігаючі та галогенні якісні елементи.

Освітлювальні прилади Delux можна підібрати для приміщень будь-якого виду. Воно може розташовуватися в квартирі, пансіонаті, офісі, музеї, кафе і навіть ресторані. Продукція може бути придатна для будь-якого інтер'єру, починаючи від класики, блискучої чудовою розкішшю, до суворого і простого мінімалізму.

У виробництві освітлювальних приладів компанія застосовує пластик з високою якістю, алюмінієвий сплав, скло, нержавіюча сталь. У списку колекцій декоративних світильників від « Delux » є колекції:

 • «ATHENS»;
 • «WINDOW»;
 • «TIFFANY»– колекція люстр і бра. Вона виконана в стилі « TIFFANY ».

Той хто побачив хоч раз ці барвисті плафони або абажури, виконані зі шматочків кольорового скла, назавжди їх запам'ятає і обов'язково придбає! Серед численних декоративних освітлювальних приладів « Delux » кожен покупець зможе вибрати що-небудь саме для себе! За допомогою точкових світильників в приміщенні на стелі можна створити картину неба, яке все всіяне зірками! Треба тільки поспішити і придбати по-справжньому прекрасні освітлювальні прилади для своїх приміщень!

go_up