EgoLuce (Італія)

Виробники
за рейтингом за алфавітом

Колись в далекому 1978 році, на півночі Італії виникла фабрика по виробництву світильників – Egoluce. Їх метою було створювати найякісніші та найстильніші світильники у всьому світі. Завдяки тому, що фабрика працювала і працює з різними всесвітньо відомими дизайнерами і студіями, вона дуже швидко здобула світову популярність. Основною перевагою фабрики було і є те, що кожен світильник проходить доскональну строгійтехнологіческую перевірку на кожному етапі виробництва. Тому фабрика завжди впевнена в якості свого продукту.

Всі виготовляються на фабриці світильники можуть застосовуватися як в індивідуальних приміщеннях, так і в офісах, готелях, кафе, ресторанах , музеях і стадіонах. При виготовленні люстри використовується високоякісне скло і міцного металу. Завдяки різним кольорам арматури, ви можете замовити торшери і бра в чорному, сірому, білому, золотом, синьому, помаранчевим і хромі кольорах. Технологи і дизайнери, які беруть участь у створенні бренду, застосовують в нових колекціях унікальні новаторські електронні компоненти для поліпшення освітлення. Завдяки поліпшеним електронним трансформаторів розробникам вдалося домогтися найоптимальнішого рівня освітлення, як в громадському, так і в побутовому інтер'єрі.

Весь модельний ряд, який є в Egoluce можна розділити на кілька категорій: світильники для торгових, житлових приміщень і для офісів. Цей поділ дуже допомагає у виборі певного, потрібного саме вам світильника, який буде органічно підходити під необхідний інтер'єр. Крім цього фабрика приділяє особливу увагу світильників, які призначені для торговельних майданчиків. У їх асортимент входять підсвітлення товарів, підсвічені і світяться полки, освітлення всього торгового залу і окремих вітрин.

Також деякі світильники можна застосовувати в підсвічування картини в музеях і приватних будинках, створюючи особливу обстановку в приміщеннях.

Протягом всього часу команда креативних і молодих дизайнерів працюють над поліпшенням стилю кожного світильника, намагаючись поліпшити, впровадити нові технології , матеріали і таким чином домагаються найкращих результатів зі свіжими віяннями і напрямками.

Важливо зауважити, що у виробництві будь-якого світильника фабрики Egoluce використовуються тільки натуральне і високоякісна сировина. Крім усього цього фабрика Egoluce бере активну участь в європейських світлотехнічних виставках - в Мілані і Франкфурті.

go_up