Виробники
за рейтингом за алфавітом

Одна з численних італійських компаній, Flos побачила світ в 1962 році і виробляла вона чудові світильники для вершків суспільства. Вони мали відмінну рису, яка полягала в оригінальності дизайну поєднується з високопрофесійним рівнем виконання. Практично кожен виріб, випущене цією компанією, отримувало найвищі оцінки від майстрів цієї сфери, були відзначені численними нагородами дизайнерів. При цьому світильники ставали музейними експонатами по всьому світу, а також їх публікували в багатьох тематичних журналах. 
Практично відразу після свого заснування компанія випустила чотири моделі світильників, які до цього дня вважаються досконалістю класичного дизайну уособлюють Італію. Arco, Relemme, Toio, Taccia дизайнерські моделі Achille and Piergiacomo Castiglioni- це найперший роботи компанії, які не стали пережитком минулого, а з кожним своїм перевиданням доводять всьому світу своє чудове досконалість.
Випуск лампи Fantasma, став початком співпраці компанії Flos з великим класиком італійського дизайну - Тобіа Скарпа.
Далі, розвиток компанії набирає абсолютно неймовірний хід, поява настільної лампи Snoopy -сюрреалістіческая до нструкц у вигляді морди собаки, в 1967, стало справжнім культовим подією. Цікава конструкція, розташована між підлогою та стелею Parentesi, отримала широкий резонанс у світі дизайну, а її творці Кастильони і Піо Мандзій отримали найбільше визнання дизайнерів Італії в 1979 році. Вони були премійовані вищою нагородою Compasso d ’ oro (« Золотий циркуль »).
Всі розроблені ідеї компанії мають під собою людську подобу, який показаний не просто ім'ям дизайнера, але його відчуттям світу: П'єро Ліссоні, Родольфо Дордонь, Марсель Вандерс, Лорен Леон Бойм, Марчелло Дзіліані, Паоло Ріццатто, Джаспер Моррісон, Себастьян Ронг. Найчастіше дизайнера для чергової розробки вибирали інтуїтивно, керуючись прогнозами майбутніх концепцій. Тому в 1988 році дизайнером Філіпом Старком була спроектована модель лампи Ara в формі ріжка. Вона своїм дизайнерським задумом представляла майбутню епоху в моделюванні засобів освітлення. Згодом шедевр Старка Miss Sissi (1991), виконана з кольорового пластику, став користуватися найбільшим попитом, який не згасає і по сьогоднішній день.
Але як би довго і ретельно не велося опис кожного предмета, загальне уявлення можливо скласти лише поглянувши на них на власні очі. Кожен виріб вражає своїм смисловим складом, пристрасна ідея, втілена в життя виражена в словах Акілле Кастільйоні: « зіставлення взаємної ніжності між тими, хто проектує, і тими, хто користується ».

go_up