Виробники
за рейтингом за алфавітом

Globo (Австрія)

Світильники і люстри в наш час стали обов'язковим елементом інтер'єру і вимагають до себе особливої ​​уваги. Відома австрійська компанія Globo якраз і займається розробкою і створенням всіляких освітлювальних приладів. Асортимент варіюється від витриманих в строгих рамках класичних люстр до тематичних люстр-свічок або ж модерних світильників химерних форм і кольорів.

Компанія Globo заснована в 1998 році і на сьогоднішній день є виробником світильників і люстр зі світовим ім'ям. Таку популярність фірма заслужила талановитістю штату дизайнерів, які день і ніч займалися розробкою найрізноманітніших форм для продукції компанії. Саме завдяки зусиллям цих людей в асортименті компанії налічується більше п'ятдесяти форм-факторів світильників і люстр, серед яких найбільш поширеними є:

  • люстри і світильники в класичному стилі;
  • пріпотолочние і безпосередньо стельові люстри;
  • освітлювальні прилади з елементами флористики (квітковий мотив);
  • класичні, модерні та багатолампові підвіси;
  • бра і настінні світильники;
  • торшери;
  • декоративні та дитячі світильники;
  • настільні лампи.

Кожна група, в свою чергу, має кілька підвидів, з якими ви можете ознайомитися на нашому сайті.

Другий, не менш важливою заслугою компанії Globo є використання високоякісних матеріалів. Скло найвищого ґатунку забезпечує мінімальне переломлення і потускнение світла, що дозволяє в повній мірі висвітлювати приміщення навіть малопотужними лампочками. Металева конструкція також заслуговує на увагу – особливий сплав надає конструкції витонченість і легкість, гарантуючи при цьому високу ударостійкість і мінімальну ймовірність деформації або розлому.

Якщо вас зацікавила наведена вище інформація і ви давно в гонитві за товаром, відповідним стандарту « ціна / якість » , можемо сміливо порадити вам світильники і люстри Globo, які заощадять ваші гроші. Ви без проблем підберете потрібну вам форму завдяки широким асортиментом, і куплений вами товар буде радувати вас знову і знову!

go_up