Виробники
за рейтингом за алфавітом

Ні для кого не секрет, що світильники бувають не тільки різної форми, але і різного кольору. Досить часто для того, щоб урізноманітнити інтер'єр будь-якого приміщення якраз так і не вистачає всіляких колірних забарвлень. А якщо все це ще й уміло розташувати - нестандартність Вашого стилю життя буде вдало підкреслена.

Світильники для підвісних стель Gumacris бувають поворотні і не поворотні. У поворотних - внутрішня частина арматури рухлива, таким чином можна направити світловий потік у необхідному вам напрямку. А чи не поворотні закріплені в стелі намертво і, отже, висвітлюють цілеспрямовано один і той же ділянку.

Крім того, точкові світильники для підвісних стель діляться на світильники під лампи розжарювання і під галогенні. Останні менше за розміром, ніж для ламп розжарювання. Ще важливий момент: їх можна встановлювати тільки на підвісній стелі, тобто вгвинчуються вони в стельові панелі.
Також Gumarcris S.L. представляємо широкий спектр накладних світильників спрямованого світла.

Світильники виконуються з кращого скла, адже компанія Gumarcris починала саме з виготовлення скла для ламп і тільки останні десять років робить світильники під власною маркою. Переваги компанії перед конкурентами полягає в тому, що завдяки власним виготовлення скла, готова продукція виходить дешевше, а якість світильників вище. Всілякі фарби і відтінки дозволять підібрати світильник в будь-яку квартиру, офіс або будинок. Різноманітність форм задовольнить будь-якого дизайнера, а світло, проходячи крізь скло, зроблене справжніми майстрами своєї справи, наповнить простір кольором і затишком.

Gumarcris надає величезний вибір точкових, декоративних і стельових світильників, бра, а також комплектуючих до них. Світильники Gumarcris встановлюються навіть в натяжні стелі, не кажучи вже про підвісних і рейкових стелях, що дає їм перевагу перед продукцією інших підприємств. Світильники діляться на два типи: поворотні і не поворотні. У поворотних світильниках внутрішня частина рухлива, що дає можливість направити промінь світла в потрібну сторону, в той час, як не поворотні висвітлюють обрану ділянку простору. Ці світильники розраховані як на галогенні лампи, так і на лампи розжарювання. Фахівці рекомендують використовувати для ванних кімнат світильники із знижуючим трансформатором.

Як підсумок, можна сказати, що світильники Gumarcris завдяки винятковій якості скла, металу і збірки незаперечно стоять в перших рядах виробників. Недарма компанія нагороджена величезною кількістю нагород, а також визнана « Компанією року » в Іспанії! Продукція Gumarcris надійна, довговічна і здатна догодити будь-якому смаку, що довело визнання споживачів всієї Європи.

 

 

go_up