Виробники
за рейтингом за алфавітом

IDEAL LUX (Італія)

Знаменита італійська фабрика світлових приладів IDEAL LUX давно відома любителям якісних товарів. Заснована вона давно, ще в 1968 році в Італійському місті Мирано. Її засновник просто мріяв про те, що компанія зможе досягти великих масштабів і буде продавати свої прилади по всій Італії. Саме тому вибрано таке співзвучне і красиву назву - щоб кожен покупець справжній або майбутній не згадав його з працею і міг легко вимовити.

У виробництві лінії IDEAL LUX використовуються тільки найсучасніші та високоякісні матеріали. Великий вибір люстр, торшерів, бра, настільних ламп. Виробник подбав про те, щоб ви в будь-якому випадку серед моделей як стельового, так і настінного освітлення, знайшли відповідну саме для вашого інтер'єру.

Який би стиль ви не вибрали - хайтек, класику, модерн або строгий офісний, різноманітний ряд світильників неодмінно доповнить і закінчить образ вашого приміщення.

Великий вибір підвісних люстр змусить поміркувати над прийняттям рішення щодо остаточного вибору моделі. Неповторні люстри-барабани, люстри з абажуром, кришталеві люстри, давно відомі люстри - свічки і несподівані сучасні люстри - і це лише напрямки серед підвісних люстр. Кожне з них балує різноманітністю.

Зараз дуже популярні натяжні і навісні стелі. Припотолочная люстра IDEAL LUX в цьому випадку як не можна до речі. Ми пропонуємо сучасні пріпотолочние люстри - цікаві і сміливі, кришталеві - багаті і зачаровують, і пріпотолочние люстри флористичного напрямку. Вибирайте на свій смак!

Освітлювальні підвіси мають свій величезний плюс в регульованій висоті. Вона залежить від типу приміщення, інтер'єру і об'єктів, навколо яких розташовується. Вони зустрічаються як поодинокі, так і багатолампові. За матеріалом підвіси також вельми різноманітні. Фірма IDEAL LUX готова запропонувати і такі прилади різної цінової категорії.

Бра давно вже оселилися в наших квартирах. Саме вони надають інтер'єру затишок і захищеність. Ми пропонуємо вашій увазі безліч бра різного стилю, форми, матеріалу і спрямованості світла. Відсутність кріплення на плафоні бра відрізняє цей вид освітлювальних приладів від інших і дозволяє задекорувати його при бажанні.

Серед моделей IDEAL LUX ви знайдете також торшери, споти, світлодіодні підвіски, підсвічування для картин і настільні лампи різної функціональності .

go_up