Виробники
за рейтингом за алфавітом

Karman - італійська фабрика, яка була заснована в 2005 році Давида Дьямантіні. З дитинства він працював в компанії батька, котрий творив предмети інтер'єру в аристократичному стилі. Через багато років, Давида вирішує створити свою власну компанію. Таким чином, в 2005 році в Фоссомброне, в самому серці регіону Марке, з'явилася компанія Karman з серією предметів інтер'єру. 

Фабрика Karman– це в першу чергу новизна, бажання експериментувати і дивувати. Світ фабрики рухається з простотою до оригінального і декоративного використання світильників як у приватній обстановці, так і в громадських місцях. Кожній лампі є що сказати, це спогад, що стало справжнім втіленням і частиною реального життя. Всі стилі дизайнерів змішані і співіснують щасливо між традицією і сучасністю, натхненної дослідженнями і великими технічними навичками, щоб створити красу.

Юна і  новаторська фабрика  регулярно  знаходить  новітні  методики виготовлення світильників  і  намагається  використовувати тільки якісні матеріали.  У каталозі 2008 року була представлена ​​лінійка світильників простих геометричних форм, виготовлена ​​в основному з дерева і шкіри.

  У 2009   р  Підприємство починає співпрацювати з новим дизайнером - Маттео Уголіні, і вирішує кардинально змінити використовуваний матеріал і стиль продукції, в більшій частині використовуючи сплав металів і незвичайність форм.

go_up