Виробники
за рейтингом за алфавітом

Illuminati (Італія)

  У 2007 році в Італії народилася і зробила перші кроки компанія Illuminati. Сьогодні цей розвивається виробник має представництва більш ніж в п'яти країнах світу і з кожним новим роком їх кількість зростає з неймовірною швидкістю. Для кожної держави фабрика виробляє персональну розробку світильників, для того щоб поєднання смаку і модних тенденцій відповідало даній культурі. Грамотний підхід команди і стратегія планування, а також інтернаціональний обмін досвідом експертів допомогли придбати світильників Illuminati популярність.
    Декоративність світильників допомагає створити затишок і комфорт в сучасному інтер'єрі кімнати. Освітлення візуально робить простір ширше, акцентує увагу на важливих деталях приміщення, створює позитивний настрій. Люстри Illuminati перетворюють як зовнішній інтер'єр, так і загальну атмосферу. На даний момент є величезна різноманітність освітлювальних приладів. Головне правильно підібрати світильники і люстри Illuminati, щоб в подальшому грамотно їх використовувати. За допомогою різноманіття ламп отримують різну подачу, ефектність і насиченість світла. На загальному тлі вигідно виділяються деталі інтер'єру, візуально розділяючи приміщення на зони завдяки дизайнерським і технічним прийомам.
    Люстри Illuminati візуально роблять стелю вище, надаючи тим самим обсяг приміщенню. Їх прикріплюють до стелі за допомогою шнура харчування, тросового або трубного підвісу. Кріплення стельових світильників можливо до будь-якого виду стелі і бувають підвісними і вбудованими. У приміщеннях з низькими стелями краще використовувати вбудовані люстри, а на високі стелі бажано вішати підвісні. Настільні лампи яскраво висвітлюють стіл, створюючи комфортні робочі умови. Для освітлення вузькій веранди або для зовсім маленьких кімнат відмінно підійдуть настінні світильники. Якщо потрібно захопити розсіяне м'яке світло – торшери Illuminati створять незабутню романтичну атмосферу. Їх можна застосовувати як гарне доповнення інтер'єру, так і для створення особливого затишного гніздечка.

go_up