Виробники
за рейтингом за алфавітом

KLUS - досконалість і LED технології

Вік компанії досягає KLUS 70 років. За цей час КЛУС займався виготовленням малих функціональних форм, меблів, дверей. З 2006 року компанія проектує, конструює, виготовляє і продає світлодіодні освітлювальні системи.

Розуміючи потреби ринку, KLUS розробив систему компонентів для LED-рішень. Система складається з алюмінієвих або mdf профілів, а також декількох аксесуарів, таких як: заглушки, кришки і різні кріплення. Така модульність дозволяє створювати легкі естетичні світлодіодні світильники, підлаштовані під індивідуальні потреби клієнта. Завдяки розвиненій системі представників KLUS продає свою продукцію в десятки країн Європи, Азії, Австралії та Америки.

У 2009 році компанія KLUS закінчила будівництво «Дому без лампочок», першої будівлі з використанням лише світлодіодних джерел освітлення. З тих пір він став офіційним офісом, а також виставковим залом для клієнтів.

Головне завдання компанії KLUS - розробка системи компонентів для різноманітних LED світильників. Компанія може задовольнити високі вимоги клієнтів.

Клукс пішов далі ніж створення готових моделей світильників, і замість цього розробив широкий асортимент профілів, кришок, заглушок, кріплень та інших аксесуарів, які дозволяють створити продукт під фантазії будь-яких клієнтів. З усього розмаїття конструюються підвіси, бра, торшери, вбудовані світильники. Світильники застосовні в створенні меблів, освітлення виставок, сценографії, дизайн інтер'єру та багатьох інших областях.

У відповідь на звернення клієнтів, компанія постійно розробляє нові технічні рішення. Величезний досвід у сфері освітлення та суміжних з ним, дає унікальні можливості зрозуміти потреби клієнтів, які хочуть створювати неперевершені дизайни. Якщо ви шукайте технічні рішення для унікальної, інноваційної системи освітлення, продукція компанія Клус зможе вас задовольнити.

go_up