Виробники
за рейтингом за алфавітом

Laguna Lighting - на ринку України з 2002 року. Виробництво їх знаходиться в Китаї, але розробка концепції та дизайн відбувається у співпраці з Італійськими, французькими та Бельгійськими дизайнерами. Тому світильники Laguna Lighting дуже затребувані на нашому та європейському ринках і ідеально задовольняють потреби клієнтів. Якість продукції не ра підтверджувалося незалежними експертними оцінками і сертифікатами.

Хороший асортимент світильників і люстр Laguna Lighting в різноманітних стилях і за доступними цінами дозволяємо кожному споживачеві знайти саме те, що він шукає. Особливо радує клієнтів наявність дизайнерських моделей люстр і світильників в асортименті компанії.

За стилістикою - це класика, мінімалізм, модерн, ампір, хай-тек, лофт, що підходить як для житлових квартир і розкішних особняків, так і для комерційних приміщень - ресторанів, кав'ярень і готелів, а також для офісів.

За якістю матеріалів - все міцно з використанням новаторських методик обробки. За складом - це скло, метал, акрил і кришталь. Основне - це те, що у виробництві використані тільки якісні матеріали, що забезпечує довгу експлуатацію. Слід зазначити також, що світильники Laguna Lighting досить зручні при монтажі та обслуговуванні.

go_up