Широкий асортимент продукції LampGustaf   – спільна праця команди видатних дизайнерів

Продукцію   « LampGustaf » (Швеція) можливо використовувати як для будинку так і для комерційних приміщень, що дозволяє широкий її асортимент.

Над розробками моделей светільіков Лампгустав трудяться такі Ліна Харинг (фурнітура), Дженіфер Оман (розробка стилю), Госта Густавсон (розробки в класичному і традиційному стилі), Бен Нестор (стиль модерн і нові напрямки в світлодизайн), Сабіна Губбенсон (світло для будинку). Слід зазначити, що успішність класичних колекцій досягнута завдяки 40-ка річному стажу роботи на фабриці Госта Густавсона. Ці колекції   досить популярні як в Швеції так і за її межами.

LampGustaf   - борець за екологічність продукції

Одним з пріоритетних напрямків розвитку компанії є дослідження зеленої енергії, що веде за собою використання у виробництві тільки екологічно придатних матеріалів, безпечних для навколишнього середовища.

Керівники компанії пропагують ідею про майбутнє енергії вітру.

Такий екологічно правильний підхід   створює певне враження про продукцію,   впевненість в її якості, а багатий асортимент дозволяє задовольнити найвишуканіші смаки клієнтів. Саме тому продукція продається в 13 країнах   (в тому числі в Польщі, Чехії, Угорщини, Словаччини, Болгарії, Румунії, Литві, Україні) і має логістичний центр для Західної Європи в Skene в Швеції, а також збутові компанії та / або офіси в Швеції, Норвегії, Фінляндії, Данії та Німеччини.  

go_up