Mantra (Іспанія)

Виробники
за рейтингом за алфавітом
Mantra (Іспанія)

MANTRA - світильники з особливою філософією

Світильники Мантра (Mantra) відрізняються своєрідним дизайном і їх неможливо переплутати з іншими брендами. Свій особливий, дуже сучасний і трохи космічний стиль присутній у всіх колекціях, над створенням яких працювали різні дизайнери. Але, мабуть, відчувши загальну ідею –спробувати зробити доступним цікаве і цінне з дизайнерської точки зору освітлення, художники добилися такого результату. Всі колекції пронизує свій особливий стиль, який « запалює »простір і наповнює його чарами.  

Розглядаючи   продукцію Mantra, слід розуміти будь великі творці і фахівці в області освітлювальних приладів займалися проектуванням і розробкою моделей і розробки продукту.

 OSE I.BALLESTER

З 18ти річного віку почав ство творчу діяльність і, добившись певних успіхів в області проектування меблів з 2000 року займається виробництвом  предметів освітлення, проектуючи їх для різних фабрик. З 2007 року є ексклюзивним дизайнером компанії Mantra, вкладаючи весь свій попередній досвід в її розвиток, особисто курирує процеси від ідеї до її втілення.   

Сантиаго СЕВІЛЛАНО

Отримавши вельми насичене освіту, є провідним теоретиком дизайну в компанії, одночасно продовжуючи викладати і консультувати. Має власну студію дизайну до складу якої входить команда професіоналів, що працюють раніше в різних міжнародних дизайн-компаніях. Протягом декількох років він одночасно працював в галузі викладання, а також працював в якості позаштатного внутрішнього дизайнера в різних студіях і компаніях. Його спеціалізація - промисловий дизайн і управління проектами, включаючи розробку інтегральних проектів.


HUGO TEJADA

Також присвятив більшу частину своєї професійної діяльності промислового дизайну, займався дизайном автомобілів. Керується в діяльності особливої ​​філософією –інновації і функціональність продукту, викликані повсякденними потребами людини. Дизайнер використовує спостереження за навколишнім світом для натхнення на створення нових з токи зору «функціонального дизайну »предметів освітлення і декору.


SANTOLARIA &LLUSCA  

Манель Ллуска –інженер-дизайнер  з Каталонії, почав діяльність в 70-х роках в області освітлення. Карлос Сантоларія - промисловий дизайнер, який після роботи в різних сферах, спеціалізується на висвітленні. Співпраця їх почалося з 2013 року і триває вдало донині.

 

go_up