Виробники
за рейтингом за алфавітом

Світильники Masca – це втілення італійського стилю і якості ось уже багато років. Адже, якщо заглибитися в історію, то компанія «Masca» займає рейтингові місця на ринку ще з 1996 року. За весь свій час існування вона встигла зарекомендувати себе, як виробник практично ідеальних світильників, бра, люстр, торшерів і інших освітлювальних виробів з усією, властивою італійського стилю вишуканістю і елегантністю.

Чим же світильники компанії «Masca» відрізняються від інших конкурентних фірм?

Для початку, варто зауважити, що Італія завжди славилася своєю продукцією в багатьох сферах, будь-то легка промисловість ( макаронні вироби) або будь-яка побутова техніка. Не оминула така слава і освітлювальні вироби.

Щороку компанія «Masca» виготовляє нові і нові колекції освітлювальних виробів, які зроблені з високоякісних матеріалів за новітніми європейськими стандартами. Як матеріал для підстав світильників, вони використовують метал і різні сплави металу, такі, як: чорний або білий нікель і навіть золото! Звичайно ж, вартість світильників з золота буде дуже дорогою. Але дозволивши собі, повісити один з таких в своєму будинку, ви створите неповторну і барвисто багату атмосферу. А декоративні елементи світильників, в яких використовується кришталь, змусять не тільки вас, але і ваших рідних і близьких застигнути на місці від захвату.

Але, крім класичного стилю в виготовленні світильників, компанія «Masca» не забуває і про сучасність. Наприклад, настінні світильники будь-якої серії від цієї компанії виглядають, як нове декоративний виріб мистецтва. Практично будь-яка подібна модель виготовлена ​​так, що часом здається –зроблений він не на якому-небудь заводі, а вручну в приватній майстерні. Тому що складно уявити, що таке «творіння» мистецтва вийшло з-під конвеєра одного з заводів.

Компанія «Masca» виготовляє світильники воістину унікальними, спираючись на те, що кожен господар свого будинку хоче, щоб все в ньому було не таким, як у більшості. Індивідуальність, вишуканість, елегантність і висока витонченість смаку– все це можна сказати про світильники цієї компанії. Такий ось підхід допомагає навіть закрити очі на їх високу вартість. Адже включаючи кожен раз світло в своєму будинку, ви не просто позбавляєтеся від темряви, ви включаєте стиль для вашого приміщення.

go_up