Виробники
за рейтингом за алфавітом

ON-OK– Іспанська марка світильників. Раніше вона іменувалася як Tecnoluce SL. За весь час існування компанія прагнула до інновацій в дизайні. Продукція її відрізняється виробами дуже сучасними за стилем, але, в той же час, вони не являють собою втілені вимоги сьогочасної інтер'єрної моди, які втратять актуальності через рік– два. Кімнатні світильники ON-OK - майже класичні рішення для освітлення інтер'єрів. Це досягається ретельним відстеженням найбільш значущих трендів і доопрацюванням їх, щоб вони з блискавичного перебігу моди змінилися і знайшли своє відображення в строгому дизайні кожного виробу.

Поряд з дизайном, відстежуються і негайно впроваджуються все інновації в технологічній сфері, що дозволяє підняти економічність на новий рівень. Для систем освітлення вона дуже важлива і в багатьох кінцевих додатках варто на першому місці, так як 20% всієї електроенергії йде саме на освітлення. Хоча, на інтер'єрний світло доводиться мала частка з цього відсотка, але для звичайного жителя куди важливіше економічність власної системи, ніж вуличної. Тут якраз слід віддавати перевагу світильників ON-OK.

Ще одна причина успішності компанії ON-OK на ринку– найвищу якість виробів. Безпека багатьох важливих сфер діяльності людини пов'язана саме з належним освітленням. Ось чому якість і надійність світлотехнічних приладів має таке велике значення. Вся продукція сертифікована ISO9001: 2008. Раніше таким стандартом був UNE-EN-ISO 9001: 94 і компанія поступово піднімала планку якості до теперішнього рівня.

ON-OK тримає ціну на свою продукцію на дуже демократичному рівні і не є маркою виключно рівня « еліт» . В асортименті містяться всі типи внутрішніх світильників. У кожному приміщенні обов'язково застосовується кілька джерел світла. Їх можна розділити на загальні, місцеві та декоративні. Всі ці ніші можуть бути обладнані за допомогою продукції ON-OK, має комплексні рішення.

ON-OK спеціалізувалася на випуску систем для внутрішнього освітлення. У цій області вона одна з провідних світових фірм. Особлива увага приділяється вбудовуваним точковим світильників. Вони дуже практичні, надійні і довговічні. До того ж, саме вбудовані світильники максимально безпечні. Вони можуть застосовуватися в дитячих кімнатах, ванних, кухнях і взагалі у всіх інших місцях з підвищеними вимогами безпеки. Для системи загального освітлення переважно використовувати вбудовані світильники на стелю круглої форми (тип ref). Раніше їх застосування огранивать великою витратою енергії галогенними лампами, які в них застосовувалися. З переходом на LED вони виявилися навіть більш універсальні, ніж растрові.

Накладні світильники, на відміну від вбудованих, забезпечують більш розсіяне світло. Вони годяться для створення в приміщенні м'якого світла, що заливає з відсутністю тіней.

go_up