Виробники
за рейтингом за алфавітом

Reccagni Angelo, светильники Італія

демонструє легкість і витонченість світильники, які виконані з прозорого або матового скла неодмінно стануть« родзинкою » Вашої обителі.

Модельний ряд аксесуарів, які представляють класичний напрям світильників, містить в собі елементи аристократичного, художнього і романтичного стилів, а також флористики і навіть кантрі.

Використовуючи будь-яку композицію представленої тут колекції - Ви легко зможете наповнити інтер'єр приміщення належним затишком і створити в ньому найбільш комфортну для проживання атмосферу. А різна світлосила використовуваних лампами джерел освітлення – дозволить підібрати найбільш підходящу для Вас світлову композицію: від приглушеного камерного освітлення до сліпучого-парадного світла.

Компанія « Ghidini Giuseppe Bosco » вже більше 20 років є головним постачальником деталей і металевих частин для італійського виробника світлової техніки « Reccagni Angelo ». Ця фірма також виробляє ливарні деталі (з кольорових металів) для торшерів, люстр, настільних ламп, бра і меблевої фурнітури.

« Ghidini Giuseppe Bosco » спеціалізується на високоякісному лиття необхідних для електроосвітлювальних приладів і різноманітних меблів компонентів, виконаному в ексклюзивних дизайнерських варіантах. Так, в каталозі виробів « GGB» представлено більше 2000 різних деталей.

Гордістю цього виробника є підготовлені висококваліфіковані кадри, які працюють на високотехнологічному обладнанні, яке відповідає найсучаснішим стандартам.

У « Ghidini » діє власний ливарний завод, оснащений унікальним обладнанням, яке здатне здійснювати лиття під тиском металів з алюмінію, бронзи та інших матеріалів.

Виробничий цикл фірмових світильників має наступний хід: після виготовлення бронзової деталі – це виріб проходить обробку піскоструминним методом з метою обробки поверхні до необхідної якості. Далі виріб відправляється в слюсарний цех, в якому за допомогою автоматизованих верстатів вони проходять процеси нарізки, висвердлювання і фрезерування. Заключним етапом є поліровка, яка виконується ручним способом. Відомі варіанти обробки « Bronzo Arte » і « Oro Francese » є результатом саме ручної поліровки.

Для відливання основних деталей (основи люстр, ріжки, диски) використовується 100-процентна бронза. А більш дрібні деталі, наприклад, верхні чаші або ланки ланцюга виготовляються шляхом механічної обробки зі сплавів різноманітних металів, а потім забарвлюються в бронзовий колір.

Всі моделі представлених тут світильників з Італії виробляються за ексклюзивними дизайнерським розробкам компанії «Reccagni Angelo», що володіє патентом на виготовлення найвишуканіших фактур і найбільш вдалих конструкцій.

Виробником і постачальником плафонів зі скла для компанії « Reccagni Angelo » вже більше 20 років є фірма « Vetreria Lux ». Недалеко від Флоренції, практично в серці Тоскани розташувалася дана організація. Компанія « Vetreria Lux » розмістилася в провінційному містечку La Tore, історичному місці, яке ознаменоване будівництвом першої печі по виплавці скла « Nardi », створене ще в середині XVIII століття.

« Скло і світло – це єдине ціле. Скло не може існувати без світла, а й світ за допомогою скла набуває життя ». Така філософія скляних майстрів, що дозволяє їм постійно рухатися вперед. Власна виробнича база і задуми клієнтів перетворюються в бажаний результат.

Багаторічний стаж роботи « Vetreria Lux », знання, що передаються майстрами-склодувами з покоління в покоління, виступають гарантом високої якості виробленої продукції компанії.

Другим постачальником плафонів зі скла для « Reccagni Angelo » виступає компанія « Cristalleria Nuovo Stilvetro », що поєднує в собі багаторічний досвід функціонування на даному ринку і багаті традиції фірми. Компанія займається випуском кришталевого скла з вмістом свинцю з середини XX століття. Для виготовлення скляних плафонів застосовується техніка ручного видування і штампування. Гранування і полірування здійснюються майстрами фірми вручну. Cristalleria гарантує високу якість своїх виробів, що містять 24% свинцевою окису. Всі світильники і люстри Італії, вироблені компанією « Reccagni Angelo » доповнюються медаллю, що свідчить і гарантує, що виріб було виконано з використанням справжньої бронзи і фірмових технологій.

Нові серії світильників, наприклад, 4661, 4662, 4751, 4752, 4761, 4762 прикрашені підвісками з кришталю бурштинового або прозорого кольорів. В основі виробництва подібних підвісок лежить екологічний кришталь, який являє собою склад з сильним змістом барію, що робить кристал прозорим настільки, що він з легкістю йде в порівняння з кришталевим склом, що містить 24% свинцевою окису. Абажур виготовляються за допомогою з використанням світлотехнічного пластика, розрахованого на використання ламп потужністю до 60 Ватт. Для прикраси світильників елементами дерев'яного декору компанія переважно використовує дерево Бук.

В «LustraLux» Ви знайдете самі витончені варіанти світильників. Переконайтеся самі в якості нашої продукції!

go_up