Іспанським світильників Savoy вже більше 40 років, і за ці роки компанія зарекомендувала себе як виробник високоякісної продукції неповторного стилю і виконання. Будь-який продукт Savoy – це саме справжній витвір мистецтва, здатний перетворити будь-який інтер'єр.

Вироби Savoy не схожі на продукцію конкуруючих компаній; ці світильники пройняті особливим духом і несуть споживачам власну філософію. Їх стиль визначити досить складно. Швидше, тут присутній змішання різних стилів, яке дає в підсумку унікальні екземпляри, прекрасно доповнюють обстановку будь-якого приміщення.

Зараз компанія Savoy займає лідируюче положення на світовому ринку освітлювальних приладів. Дизайнерські роботи фахівців, які виробляють світильники Savoy, настільки неповторні і складні, що зробити їх копію не вдалося жодному з китайських виробників світлотехніки. Тому, купуючи продукцію цієї компанії, можна бути впевненим у купівлі ексклюзивної дизайнерської розробки найвищої якості.

Що стосується цінової політики Savoy, то, варто зауважити, що вся продукція цієї компанії володіє цілком конкурентоспроможним рівнем цін, що дозволяє їй бути доступною широким верствам населення. Крім того, товари цього виробника підходять для застосування в самих різних проектах.

Головне, до чого прагне виробник, - це створювати колекції світильників високої якості, які були б вільні від стилістичних обмежень і дозволяли створити унікальний інтер'єр. Тому в каталозі продукції Savoy можна виявити екземпляри, які дозволять реалізувати будь-який дизайнерський проект, яким би унікальним він не був. Навіть класичні моделі світильників мають сучасний зовнішній вигляд, що поєднує в собі красу традиційну і актуальну.

Майстри компанії збирають свої світильники вручну, тому навіть деталі мініатюрних розмірів завжди виготовлені ідеально і високоякісно. Завдяки постійному контролю, своєчасно виявляється шлюб, або дрібні вади продукції. Це дозволяє не допустити на ринок товар неналежної якості.

Компанія Savoy створює найрізноманітніші освітлювальні прилади. Це і вишукані люстри, і настільні лампи, і стильні бра, і декоративні світильники. Яке б приміщення не оформлялося за допомогою світильників Savoy, воно в підсумку стане гарним, затишним і унікальним. Є також в каталозі продукції цього виробника і вуличні світильники – функціональні, красиві і довговічні.

Не рідкість світильники Savoy і в публічних приміщеннях: ресторанах, готелях, кафе і клубах. З продукцією цієї компанії раді працювати дизайнери інтер'єру всієї земної кулі, тому що Savoy – це синонім якості, краси і неповторності.

go_up