Виробники
за рейтингом за алфавітом

В асортименті компанії виділяються 3 основні лінії:

1. Sforzin Illuminazione - італійський дизайн, високоякісні матеріали, вироблені на фабриці в Італії. Висока якість і помірні ціни.

В виробництві використовуються такі матеріали: скловолокно, тканина типу « Кевлар » (Зареєстрована марка ДЮПОН, Швейцарія), скло пирекс сатиноване і прозоре, видувне сатиноване скло білого і жовтого кольорів, відшліфоване вручну, дерево венге, кришталеві перлинки, плісировані абажури з бавовни і серпанку, плетені абажури з соломки.

2. Vivida Luci– копії італійських світильників, вироблені в Китаї за дуже доступними цінами.

3. Дизайнерська лінія архітектурного освітлення - італійський дизайн, високоякісні матеріали, високі технології, ручна збірка в Італії.

Компанія пропонує широкий асортимент освітлювальної продукції від класики до модерну, дві основні лінії Style і Urban. Досвідчені дизайнери компанії можуть спроектувати світильник виходячи з потреб клієнта.

Філософія компанії – з'єднати елегантність з практичністю, відповідаючи найвищим стандартам.

Клієнти можуть відвідати фабрику і поспостерігати за щоденним виробничим процесом, переконуючись в можливостях виробничих потужностей і якості продукції, що виробляється. Фахівці компанії Sforzin illuminazione є професійно підготовленими і досвідченими менеджерами, здатними вирішити будь-які проблеми, що стосуються дизайну, виробництва і доставки нашої продукції.

go_up