Sil Lux – це сучасне виробництво стильних і модних світильників, які поєднують в собі оригінальні ідеї в дизайні, а також, італійське якість у виробництві. Кожна нова модель створюється як твір мистецтва, яке ідеально підходить для класичних і нестандартних інтер'єрів.

Родзинка італійських світильників Sil Lux укладена в стилі арт-нуво, який відкриває широкі можливості реалізації унікальних світильників для вашого будинку . Кожна нова колекція стає оригінальним варіантом, відповідним для різних модних стилів. Ключовим моментом є елегантність і витонченість світильників, які створюються за допомогою кращих, нестандартних матеріалів і прикрас. Особливий контроль якості не залишає шансу на вади і шлюб.

Компанія Sil Lux створила кращі умови для вибору відповідних світильників. Для найбільш гармонійного поєднання з навколишнім простором, можна вибирати хромовану, нікельовану, золоту, сіру, антрацитового, чорну і латунну арматуру. Крім того, окремі моделі пропонуються з матовим, блискучим, постареним ефектом. Більш нестандартним варіантом стануть яскраві кольори, такі як коричневий, червоний і т.д.

Європейські світильники Sil Lux дозволяють створювати з їх допомогою унікальні акценти в інтер'єрі. Додайте в простір яскраву родзинку, яка стане кращою прикрасою для будь-якого приміщення. Секрет успіху світильників Sil Lux полягає в об'єднанні класичних форм і сучасних матеріалів. Багатьом припаде до смаку оформлення світильників кольоровим склом і вітражними мотивами. Своє натхнення творці світильників Sil Lux черпають з природних явищ, шедеврів мистецтва і красот навколишнього світу. Таким чином, народжуються моделі імітують крижані скульптури, бульбашки у воді, краплі дощу, черепашки, хмари. Також, можна знайти екземпляри, які схожі на збільшені ювелірні прикраси.

Світильники Sil Lux це легкість, ніжність і прозорість. Різні варіанти підуть для створення освітлення в інтер'єрах, де переважають стиль хай-тек, модерн, вінтаж. В основному серед різних колекцій можна простежити переважання круглих, гладких форм і однотонних кольорів.

Створіть неповторний затишок, прекрасний комфорт і унікальний інтер'єр у вашому будинку з модними світильниками Sil Lux.

go_up