Виробники
за рейтингом за алфавітом

Wunderlicht (Німеччина)

  Кожен, заходячи перший раз в будинок , квартиру або в іншу будівлю, завжди звертає увагу на освітлення,– які там прилади є або які потрібно купити для кращого інтер'єру. Освітлювальні прилади повинні бути надійні, безпечні, а також красиві і ефективні. Серед люстр фірми Wunderlicht (Німеччина) можна знайти світильники на будь-який смак. Ця фірма є однією з найнадійніших. Тут можете придбати будь-який товар і не боятися, що через місяць або може раніше він зламається. Зробити стильним і неповторним інтер'єр вашого будинку можуть вдало підібрані деталі, наприклад, люстра або світильник, це вже на розсуд господаря будинку. Ви можете вибрати світильники з будь-якого матеріалу: з кришталю, бронзи або іншого матеріалу. Вони можуть бути як великих розмірів, так і маленьких. 

   В каталозі Wunderlicht існують такі розділи: метал і квіти, оригінальна і європейська класика, торшери та настільні лампи. Тому кожен, хто захоче зробити щось дуже гарне і цікаве в інтер'єрі, може знайти для себе оригінальне рішення. І при цьому за будь-яку ціну. Головне, щоб товар був якісним, адже і вид буде відповідний. Світильники повинні відповідати європейським стандартам безпеки і мати ліцензії. Необхідно також правильно підібрати світильник або люстру, т. К. Від того, як вона буде світити, залежить загальний вигляд вашого інтер'єру. А кожен варіант люстри залежить від типу вашої кімнати і вашого стелі – високий або низький. Тому як, наприклад, для низької стелі можна вибирати звисають люстри і більш об'ємні, але не треба засмучуватися, якщо у вас низька стеля.

    Існує безліч варіантів, і можна підібрати люстру, яка буде розміщена під самою стелею. Також необхідно враховувати колір вашої кімнати, адже невідповідний вибір люстри може зіпсувати загальну обстановку інтер'єру, проте це теж можна виправити якимись предметами, наприклад, вазою, шторами і багатьма іншими. Не забувайте про те світло, який шкодить зору. Необхідно вибрати таке джерело світла, який не буде кидатися в очі. Ще можна вибрати підвісні люстри, які допоможуть заощадити електроенергію, тому що в них використовуються галогенні і люмінесцентні лампи. Гарного вам вибору.

go_up