Drutec (Германия) 

Продукты и их освещение

Drutec (Німеччина) - лідер європейського ринку з оптимального поданням свіжих продуктів.

Компанія LUSTRALUX є офіційним дистриб'ютором продукції ТМ Drutec (Німеччина).

Існує тільки один стандарт свіжості їжі - очі Ваших клієнтів. Якщо не вдалося переконати їх у виключній свіжості продукції  - Ви вже втратили клієнта. Освітлення DRUTEC гарантує, що свіжі продукти будуть виглядати чудово. Завжди і всюди, просто і ефективно.

Зі знанням справи DRUTEC:

 • Свіжі продукти завжди будуть виглядати свіжими, в будь-якому середовищі.
 • Будуть підкреслені природні кольори хліба і хлібобулочних виробів, м'яса, риби, сиру, фруктів і овочів
 • Завжди свіжий колір продуктів - з особливими світлими кольорами DRUTEC
 • Консультація в вашому приміщенні з нашими експертними консультантами з висвітлення

ІНСТРУМЕНТИ ОСВІТЛЕННЯ - НОВИЙ АСОРТИМЕНТ

На більш ніж 100 сторінках Ви знайдете рішення для професійного висвітлення від німецької компанії Drutec. Від позачасовий класики до сучасного проектного світла, від вбудованого до підвісних світильників і елементів управління освітленням. Подивіться каталог DRUTEC. 

Смотреть каталог >>>

Роздрібна торгівля та освітлення

Компанія Drutec працює над тим, счто-б враження від покупки ставало краще і краще.

Продуктових магазинів багато, але в одних нам приємно купувати, а в інших ми робимо це по необхідності.

Місія Drutec  - зробити повсякденні покупки захоплюючими.

Хороша продукція, хороша презентація продукту і освітлення DRUTEC!

Існує цілий комплекс відпрацьованих інтелектуальних рішень для оснащення магазинів светіьнікамі DRUTEC для роздрібної торгівлі

Зі знанням справи DRUTEC:

 • Концепція послідовного висвітлення сприяє розслабленій атмосфері шопінгу
 • Приваблива презентація, без зниження якості самих товарів
 • Ідеальне освітлення, ефективне і емоційне
 • Ідеї освітлення, розроблені спеціально для Ваших вимог

Архітектура та освітлення

Простір дизайну з правильним використанням світла ожіват.  

Часто архітектурні особливості приміщення статичні, вони створюються один раз і можуть бути змінені тільки за допомогою додаткових вкладень коштів. Але якщо додати освітлення DRUTEC, то можна домогтися гнучкого зміни концепції за рахунок світла.

Drutec (Німеччина) також спеціалізується на архітектурних світильниках

Зі знанням справи DRUTEC:

 • Зниження недоліків - підкреслення сильних сторін
 • Відкриття нових перспектив
 • В одній кімнаті можуть бути два різних фасаду - освітлення пропонує вам нові варіанти
 • відновлюючи почуття гармонії і благополуччя з добре скоординованими засобами освітлення
 • Помістіть свій власний підпис в своє оточення за допомогою спеціально розроблених вогнів DRUTEC

Світлодіодний індикатор DRUTEC

Все почалося в 1988 році. DRUTEC була дистриб'юторською компанією і почала виробництво світильників. З великою кількістю ідей і взаємодії створювалися перші світильники для власних проектів. Спочатку фахівці компанії розробляли проекти, які виділяли  допомагали їм здійснити власні сміливі новарторскіе ідеї, потім прийшли до того формату світла, який супроводжував інші розробки. Це щось більше, ніж просто світло. Це інший світ, лаючи середовища! Світло як середовище був і є ДНК DRUTEC.

Завдяки впровадженню світлодіодних технологій несподівані ідеї і проекти можуть стати реальністю, яка ніколи не була можлива при використанні традиційних технологій. Як приклад: саморазвивающиеся світлі кольори для свіжих продуктів - абсолютно нова якість освітлення завдяки светодиодам. Виробництво всіх світлодіодних компонентів від Друтек відбувається в Гкрманіі. Для цього  використовується тільки високоякісний матеріал від європейських постачальників. Таким чином  компанія гарантує, що клієнти отримають стійкий і високоякісний продукт.

Майже необмежені можливості світлодіодної технології, досвід з незліченних проектів, які внеррени, творчість підрозділи розвитку: ця тріада знову і знову створює нові рішення і продукти, які мають одну мету - втілити бажання вимогливих  клієнтів.

Індивідуальні клієнтські рішення

Чим більше незвичайні ідеї, тим  Drutec (Німеччина) більш рішуче шукає правильне рішення. Індивідуальний колір або технічні зміни? Немає проблем. І навіть якщо світильники, які Ви шукаєте, не входять до каталог, Drutec є виробником і організовує виробництво невеликих  партій спеціально під запит.

Зі знанням справи DRUTEC:

 • Вкажіть свої вимоги, і ми розробимо необхідне вам рішення.
 • Ми пропонуємо багатий досвід в бізнес-проектах, орієнтований на клієнта
 • Спеціальні вогні і варіації DRUTEC
 • Висока вертикальна інтеграція - вогні спеціально створюються на приналежному DRUTEC металургійному заводі

Про компанії Drutec (Німеччина)

В DRUTEC люблять світло. Світло змінює настрої людей, приносить диво в повсякденне життя і перетворює звичайне простір в зону комфорту. Ось чому  Drutec  використовує інновації в освітленні - для Вас, для Ваших клієнтів і для Ваших проектів.

В компанії працюють професійні консультанти з висвітлення, є майстерня світильників, відділ  дослідження світлодіодів, і розробки. У нових приміщеннях офісах в Севетале (недалеко від Гамбурга) собераюсь проектувальники, техніки, архітектори, продавці і користувачі разом для діалогу за одним столом. Двері Drutec (Німеччина) відкриті для всіх, хто розділяє ентузіазм по інноваційним рішенням освітлення.

Компанія LUSTRALUX, як офіційний дистриб'ютор компанії  Drutec (Німеччина) надасть необхідну технічну підтримку в комплектації Ваших об'єктів освітлювальними приладами  Drutec. Ми зробимо необхідні заміри, простчети з метою запропонувати Вам найоптимальніший, що продає, правильний і інноваційний варіант освітлення. 

Як спеціалізована компанія середнього розміру,  Drutec  розвиває виробництво в Німеччині понад 25 років. Креативність, надійність і досконалість рішень вражають клієнтів.

go_up