Brassvit (Італія)

Виробники
за рейтингом за алфавітом

Не існує такого приміщення, яке нормально функціонувало б без хорошого освітлення. Яким буде це освітлення – все залежить тільки від вашого рішення. Торгова марка Brassvit прагне допомогти вам втілити задум у реальність.

Займаючись виробництвом латунних світильників, компанія Брассвіт надає можливість купити як окремо латунний світильник, так і оптову партію освітлювальних приладів.

“ Brass ”, або латунь – це метал, що дозволяє створювати елегантні, помпезні і витончені світильники. Різноманітні відтінки, блискучі і поліровані поверхні, елітні колекції дозволяють успішно конкурувати з італійськими або австрійськими моделями.
Брассвіт надає колосальний вибір світильників для зовнішнього вигляду, продукцію для підсвічування фасадів будівель, для офісних приміщень, музеїв, банків і всіляких приміщень.

Майстри створюють ексклюзивні світильники, розробляючи все до найдрібніших деталей, і створюючи справжні витвори мистецтва.
Дизайнери фабрики з радістю розроблять для вас унікальну і неповторну колекцію освітлювальних приладів, яка може включати в себе люстри, торшери, настільні лампи і все, що ви побажаєте.

go_up