Lussole (Австрія)

Виробники
за рейтингом за алфавітом
Lussole (Австрія)

Представляємо вашій увазі сучасну компанію з виробництва декоративного світла - Lussole. У продажу є широкий асортимент люстр, настільних ламп, світильників для ванних і дитячих кімнат, торшерів. Багатий вибір продукції високої якості, індивідуальний підхід до кожного клієнта, багаторічний досвід роботи і зручний сервіс залишать тільки позитивні емоції.

У 1995 році почалося зародження компанії Lussole, але вже через 7 років відбулася реорганізація, оновилися мети і бачення керівництва. З цього часу весь потенціал компанії був спрямований на розвиток декоративного освітлення, на його вдосконалення і просування. Сьогодні компанія стала відомим брендом, зарекомендували себе якісним, сучасним, з доступною ціною декоративним світлом. Щороку розробляються нові дизайнерські розробки, зароджуються дивовижні технічні рішення.

Якість і зовнішній вигляд декоративної продукції задовольнить очікування найвимогливіших покупців. Матеріали, що застосовуються для виробництва світильників і люстр на заводах Lussole, відбираються самого відмінної якості. Перед відправленням покупцеві весь товар проходить сувору перевірку якості. Вся вироблена продукція відповідає європейським стандартам якості і отримує сертифікацію в торгуючих регіонах.

 

Оригінальні ідеї і різноманітний асортимент відрізняють люстри Lussole від інших моделей. Закруглені плавними лініями плафони обрамляють випромінювання світла, роблячи його сконцентрованим і затишним одночасно. Плафони зроблені з таких матеріалів, що не розосереджують світло, але красиво його оформляють. Особливо добротно розроблені світильники для ванних кімнат. Люстри і світильники чудово вписуються в інтер'єр кімнат в стилях хай-тек, арт-деко і клубні приміщення. Компанія Lussole регулярно розвивається, поповнює асортимент новими моделями, удосконалює всі етапи виробництва, починаючи з ескізу моделі і закінчуючи упаковкою. Щорічно продукція сертифікується, тим самим стверджуючи свою якість і конкурентоспроможність.

go_up