ШОУ РУМ

Поспішаємо порадувати клієнтів, які люблять знайомитися з продукцією наживо: в нашому магазині «Люстралюкс» працює шоу-рум світильників. Вітрина компанії пропонує відвідувачам оцінити зовнішній вигляд, якість виготовлення і різноманітність освітлювальних приладів. У Шоу Румі магазину "Люстралюкс" можна побачити люстри і світильники багатьох відомих марок, проте, ми намагаємося представити також і товари, які не так популярні - це і молоді бренди, завойовують український ринок освітлення і зразки товарів, які в основному привозяться під замовлення. Ми намагаємося постійно розширювати експозицію за рахунок нових люстр і популярних моделей світильників.

Таким чином - Ви маєте можливість вибрати цікаву Вам модель люстри, світильники або бра в інтернет-каталозі lustralux.com.ua, потім, отримати всю можливу візуальну інформацію про товар в нашому Шоу-румі.

Якщо товар відсутній в Шоу Румі, його можна замовити на перегляд (щоб вибрати з декількох подібних позицій ту, що Вам найбільше підходить) .Послуги перегляду світильників наступних фабрик коштує 100 грн. / Штука починаючи з 2-ї позиції по передоплаті: Reccagni Angelo, Nowodvorski, Ideal Lux, China, Carlo de Santi, Markslojd, Stellare, Dalber, Elstead, Illuminati, Kutek, Searchlight, Viokeff, Herstal, Gumarcris, Mantra, Дерев'яні і ковані люстри, Керамічні точкові світильники.

Наші кваліфіковані менеджери завжди раді допомогти Вам як в підборі потрібного типу продукції так і в отриманні будь-якої інформації про люстрах. світильниках, бра. торшерах, настільних лампах. Іноді - навіть самої незвичайної, не зазначеної в описі.

- Яка може бути мінімальна висота у люстри?

- Як світильник кріпиться до стелі?

- В якому місці включається настільна лампа?

- Як можна включити бра, якщо на ньому немає вимикача?

- Як збільшити потужність світильника?

- Яка висота абажура у люстри?

 

На будь-яке питання, що зацікавило Вас світильника наші менеджери нададуть грамотну відповідь.

go_up