Повернення товару

Обмін і повернення

Відповідно до ст.9 Закону України «Про захист прав споживачів» , Ви можете повернути, або обміняти, товар належної якості протягом 14 днів не рахуючи дня покупки.

Загальні умови повернення та обміну товару

В разі повернення товару неналежної якості (або виявлення браку), витрати на доставку і заміну несе наш магазин.

В разі повернення товару належної якості, сума повернення дорівнює сумі по чеку, за вирахуванням суми доставки, якщо така робилася.

Право на повернення грошей або обмін товару належної якості зберігається при дотриманні наступних умов:

  1. Повністю збережені упаковка, товарний вигляд і споживчі властивості товару;
  2. Товар не перебував в експлуатації і на ньому відсутні сліди монтажу;
  3. Є документ, що підтверджує його покупку (чек або накладна).

Обміну/поверненню не підлягають товари належної якості з наступного переліку:

  • - товари в одноразовій упаковці, якщо вони були розпаковані; Приклад - повернення таких товарів як led-стрічки, що світяться дроти, можливий, тільки якщо товар повертається в заводській упаковці (запечатаній бухті і без слідів підключення)
  • - товари, що не підлягають обміну/поверненню відповідно до "Закону про захист прав споживачів" певні постановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994г .

Порядок здійснення претензій за якістю і повернення товару

Повернення товару з Києва

Повернення товару відбувається у нас в магазині за адресою: м Київ, Вул.Михайлівська, 22 б з понеділка по п'ятницю з 11-00 до 17-00.

Повернення товару з інших міст України

Для здійснення повернення товару, отриманого через кур'єрську службу «Нова пошта» необхідно:

  1. Заповнити заяву на повернення товару (скачати бланк заяви), в ньому потрібно вказати причину повернення і свої побажання. Відскановану копію заяви потрібно надіслати на пошту sale@lustralux.com.ua з темою «Повернення товару».
  2. До заяви потрібно додати копію документа, який підтверджує купівлю товару.
  3. Товар потрібно відправити в повній комплектації і оплатити доставку кур'єрської служби «Нова пошта» зі страховкою на повну вартість товару.
  4. Надішліть нам на пошту sale@lustralux.com.ua номер відправки «Новою Поштою» (Ідентифікатор поштового відправлення вказано в чеку, виданому при прийомі поштового відправлення c поверненням) і фото/скан чека.

Порядок повернення грошей за повернутий товар

Гроші за повернутий товар перераховуються будь-яким зручним для покупця способом протягом 3 робочих днів після отримання та перевірки товару.

В разі повернення товару належної якості, сума повернення дорівнює сумі по чеку, за вирахуванням суми доставки, якщо така проводилася магазином.

В разі повернення товару неналежної якості (або виявлення браку), витрати з доставки несе наш магазин.

go_up